Okul Müdüründen takdirlik davranış 

Okul Müdüründen takdirlik davranış

Sivas’ın Ulaş ilçesinde bulunan Vali Lütfi Tuncel Ortaokulu Müdürü Ramazan Baker bir etkinliğe daha imza attı. Öğrencileri ile birlikte iftar programı düzenleyen Baker sayesinde hem okul bahçesi şenlik alanına dönüştü hem de öğrenciler unutulmaz bir akşam yaşadı.

Okul Müdüründen takdirlik davranış
Okul Müdüründen takdirlik davranış Sivas Memleket
Bu içerik 354 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Sivas’ın Ulaş ilçesinde bulunan Vali Lütfi Tuncel Ortaokulu Müdürü Ramazan Baker daha önce de yaptığı faaliyetlere bir yenisini ekleyerek öğrencilerinde velilerinde gönlünde taht kurdu.

 Gerek okul çevresi düzenlemesi olsun gerekse öğrencilerle birlikte okul bahçesini çiçeklendirmek olsun birçok faaliyet ile adını sosyal medya da sıkça duyuran okul MüdürüRamazan Baker, bu kez de öğrencileri için unutulmaz bir iftar programı hazırladı. 

Okulun bahçesine masalar kuruldu yemekler hazırlandı bütün öğrencilerin katıldığı iftar yemeğinin ardından öğrenciler Kuran-i Kerim dinledi. Yöresel yeleğini giyen okul müdürü Baker herkese ücretsiz pamuk şeker ve Osmanlı macunu dağıttı. İlahilerin okunduğu iftar gecesi havai fişek gösterisi şarkılar oyunlar ve çeşitli gösteriler ile renklendi.

Öğrencileri gelenek ve göreneklerle çeşitli etkinliklerle buluşturan Baker sosyal medyada da takdir ediliyor ve beğeni topluyor. 

sivas okul müdür takdir davranış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek