5.8 Sivaslılar günü oldu 
Reklamı Geç
Advert

5.8 Sivaslılar günü oldu

Geçtiğimiz günlerde Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ın bir sosyal medya aracı olan Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre bundan sonra her yıl gün, ay üzerinden yapılan hesaplama ile Sivas’ın plakası oluşturan 5 Ağustos (5/8) Sivaslılar günü olarak kutlanacak.

5.8 Sivaslılar günü oldu
5.8 Sivaslılar günü oldu Sivas Memleket
Bu içerik 286 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Sivas BelediyesininTwitterde #Sivaslılargünü etiketi ile gün/ay/yıl hesabını baz alarakSivas plakasını oluşturduğu 5 Ağustos Sivaslılar günü olsun fikri sosyal medya da kullanıcılar tarafından ilgi gördü. Sivas Belediyesi twitter hesabı; “ Sosyal sayfa kullanan arkadaşlarımız fikrimizi beğenerek kabul ettiler. Yeni bir sinerji oluşturuyoruz. Bundan böyle her yıl #5Ağustos’da  yani plakamız 5.8 #SivaslılarGünü olarak ilan ediyoruz ve kutluyoruz” diyerek ilan etti.

Belediyenin Twitter hesabının yanı sıra Başkan Sami Aydın’da “Bundan böyle her yıl 5 Ağustos yani 5.8 plakayı görünce #SivaslılarGünüolsun ve özellikle sosyal platformlarda kutlayalım derim. #Sivas, Hayırlı olsun. Fikrimizi kabul ettiniz bundan böyle #5Ağustos yani plakamız 5.8#SivaslılarGünü olarak ilan ediyoruz ve kutluyoruz” diyerek duyurdu.

Bazı kullanıcılar ise, “Mademki dünyanın her yerinde olan nadir insanlarız neden olmasın #SivaslılarGünü’’ yazarak karara sevindi.

sivas 5.8 Sivaslılar günü oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”