Kısa filmde Türkiye dördüncüsü oldu

Kısa filmde Türkiye dördüncüsü oldu

Cumhuriyet Üniversitesi Koyulhisar Meslek Yüksekokulu öğrencisi Erdem Can’ın hazırladığı kısa film Türkiye dördüncüsü oldu.

Kısa filmde Türkiye dördüncüsü oldu
Kısa filmde Türkiye dördüncüsü oldu Sivas Memleket
Bu içerik 210 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunca "Merhamet ve Güven" temalı kısa film yarışması düzenledi. Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında barınan öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını iyi değerlendirmeleri, sinema alanındaki yeteneklerini göstermelerine imkân sağlanması ve belirlenen temanın, sinema dili ve tekniği kullanılarak daha geniş kitlelere ulaşması amacıyla ilk kez düzenlenen yarışmaya, Cumhuriyet üniversitesi Koyulhisar Meslek Yüksekokulu da katıldı.Meslek Yüksekokuluöğrencisi Erdem Can öncülüğünde hazırlanan “Güven Operasyonu” adlı kısa film Türkiye genelinde yarışmaya katılan 100 kısa filmden arasından 4’üncülük ödülüne layık görüldü.

Ülkemizde gençlerin madde bağımlılığı tuzağına nasıl düşürüldüğünü ve bu tuzağa düşürülmemesi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan “Güven Operasyonu” adlı kısa film izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

sivas Kısa filmde Türkiye dördüncüsü oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
YOLSUZLUK İDDİASI
YOLSUZLUK İDDİASI