Şahin, “Projelerimizi tamamlayacağız” 
Reklamı Geç
Advert

Şahin, “Projelerimizi tamamlayacağız”

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, Sivas’ın gelişmesi ve büyümesi için gayret gösterdiklerini ifade ederek, “Sivas Teknik Üniversitesi’nin kanununun çıkması, 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işlerin hızlanması, Kızılırmak Projesinin görünür hale gelmesi, Mevlana Tüneli’ndeki çalışmaları ve devam eden projelerimizi tamamlayacağız” dedi.

Şahin, “Projelerimizi tamamlayacağız”
Şahin, “Projelerimizi tamamlayacağız” Sivas Memleket
Bu içerik 296 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, Kızılırmak Projesine bu yıl başlanacağını, Kızılırmak Projesinin yanı sıra Sivas Teknik Üniversitesi’nin kanunun çıkması için gayret sarf ettiklerini söyledi.

Seçim sürecinden çıkıldığını vatandaşa daha iyi hizmet vermek amacı ile gayret gösterdiklerinin altını çizen Şahin: “Seçim sürecinden çıktık. Şimdi hizmet zamanı diyoruz. Önümüzdeki süreçte Sivas Teknik Üniversitesi’nin kanununun çıkması, Sivas 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işlerin hızlanması, Kızılırmak Projesinin görünür hale gelmesi, Tayyip Erdoğan Bulvarı’nın bitmesi, Mevlana Tüneli’ndeki çalışmalar,okul ve kamu binalarımızın yapımı ve devam eden projelerimizi tamamlayacağız” dedi.

Siyasi İstikrarın oldukça önemli olduğuna değinen Şahin: “Kızılırmak Projesi kapsamında ilk aşama da Kayseri Yolu ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı arasında kalan 400 dönümlük bir alanda proje uygulanacak. Bu sene çalışmalar başlıyor. İlimizin ihtiyaçları giderilecek. Yeni yeni birçok alanlar ortaya çıkıyor. Sivas Teknik Üniversitesi’nin kanununun çıkması, Sivas 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işlerin hızlanması, Kızılırmak Projesinin görünür hale gelmesi, Tayyip Erdoğan Bulvarı’nın bitmesi, Mevlana Tüneli Okul ve Kamu binalarımızın yapımı için Sivas Milletvekilleri ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ellerinden gelen gayreti gösteriyor.Sivaslılar olarak çok büyük bir birlikteliğimiz var. Çevre illerdeki Sivaslılar yapılan ve yapılması planlanan işleri takip ediyorlar. Yurt dışındaki Sivaslılar Sivas’ı kendi evi gibi takip ediyor. Bir şeyler yapmaya gayret ediyorlar. Sivas’ın gelişmesi ve büyümesi için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

SİVAS ZİYA ŞAHİN PROJE TAMAMLANDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”