Sivas, gezilecek iller arasında yer aldı
Advert

Sivas, gezilecek iller arasında yer aldı

Sivas, Gençlik ve spor Bakanlığı’nın hazırladığı ve 81 ilden binlerce gencin katılacağı şehirler ve kültürler projesi içerisinde yer aldı. Proje kapsamında binlerce genç günü birlik olarak Sivas’a gelip gezecek ve geri dönecekler.

Sivas, gezilecek iller arasında yer aldı
Sivas, gezilecek iller arasında yer aldı Sivas Memleket

SÜMEYRA DENİZ

Sivas, 81 ilden katılacak gençlerin gezip tanıyacağı iller arasında yerini aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlanan proje kapsamında binlerce gencin katılacağı şehirler ve kültürler projesi ile Sivas’ta ziyaretçi akınına uğrayacak.

Gençler daha önce hiç gitmedikleri şehirlerde farklı kültürleri, tarihi ve doğal güzellikleri görüp tanıma fırsatı bulduğu projede sayesinde Sivas’ı tanıma fırsatı bulacaklar..

14-29 yaş grubu gençlerden özellikle kırsalda yaşayan ve dezavantajlı olanların tarihi ve kültürel yönden zengin çevre iller ile kendi il ve ilçelerini daha yakından tanımalarını, buralarda yaşayan akranları ile tanışmaları ve gençler arasında diyaloğun arttırılmasını amaçlayan proje de gençler gün içerisinde projeye katıldıktan sonra konaklama yapmadan yine aynı gün ikametgâhlarına geri dönecek.

Gezilecek bazı şehirler ise şöyle; İstanbul, Erzurum, Edirne, Sivas, İzmir, Kastamonu, Amasya, Ankara 

SİVAS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
YOLSUZLUK İDDİASI
YOLSUZLUK İDDİASI