Minikler Mezun Oldu 

Minikler Mezun Oldu

Sivas İl Sağlık Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Yılsonu Programı ve Mezuniyet Töreni Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Minikler Mezun Oldu
Minikler Mezun Oldu Sivas Memleket
Bu içerik 278 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Programa Vali Yardımcısı Yeliz Yıldızhan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın’ın yanı sıra il protokolü ile öğrenci velileri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Kreş Müdiresi Esra Yıldırım bir konuşma yaparak çocukların yıl boyunca öğrendiği etkinliklerden bir bölüm hazırladıklarını söyledi. Hazırlanan yıl sonu etkinliğinin çocukların özgüvenini geliştirdiğine dikkati çeken Yıldırım, kreşin her geçen gün eğitim öğretim olanaklarını en üst düzeye taşıdığını dile getirdi. 

Konuşmanın ardından Yunuslar, Sincaplar, Civcivler, Yıldızlar, Papatyalar, Çiçekler, Kelebekler sınıfları gösterilerini sergiledi. Ortaya konan birbirinden güzel oyun ve gösteriler izleyenlerden tam not alırken çocukların akademik ve sosyal becerileri de gözlerden kaçmadı. İl protokolüne, ailelerine ve yakınlarına farklı pek çok gösteri de bulunan minik öğrenciler, kimi zaman güldürdü kimi zaman ise düşündürdü. Yunuslar ve Çiçekler anasınıfının mezun olduğu kreşin yılsonu etkinliğinde Vali Yardımcısı Yeliz Yıldızhan ve Başkan Yardımcısı Özaydın ile il protokolü minik öğrencilere satranç sertifikalarını ve mezun olanlara ise diplomalarını takdim etti. 

SİVAS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”