Hayat Ağacı Ramazan’a hazır 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Hayat Ağacı Ramazan’a hazır

Her yıl Ramazan ayında yardımlarını daha da artıran Hayat Ağacı Derneği, bu yıl da yoksul vatandaşların Ramazan ihtiyaçlarını karşılayacak.

Hayat Ağacı Ramazan’a hazır
Hayat Ağacı Ramazan’a hazır Sivas Memleket
Bu içerik 267 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Hayat Ağacı Derneği, Ramazan ayında yoksullara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Her yıl Ramazan münasebeti ile faaliyetlerini artıran dernek bu yıl da yardımlarını artırarak devam ettirecek. Hayat Ağacı Derneği, Gıda Bankası aracılığıyla aylık, iki ayda bir ya da bir defaya mahsus gibi sürelerle ihtiyaç sahiplerine ücretsiz alışveriş imkânı sunuyor.

Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği işbirliği ile faaliyet gösteren Gıda Bankası, Ramazan ayı sebebiyle yoğunluk artarken, derneğe daha önce kaydı bulunan ihtiyaç sahiplerinden, çeşitli sebeplerle mağdur durumda olan ailelere bir defaya mahsus Ramazan Gıdası verilecek.

Hayat Ağacı Derneği arşiv kayıtlarında bulunan ihtiyaç sahiplerinden sürekli mağduriyeti bulunan aileler, fert sayılarına göre kendilerine belirlenen limitlerde Gıda Bankası’ndan aylık ücretsiz alışveriş yapıyorlar.

Ramazan Gıdası olarak adlandırılan bir defaya mahsusluk alışverişte ise, geçici mağduriyetleri sebebiyle yardıma muhtaç halde bulunan kimseler, Gıda Bankası’ndan ev eksiklerini alabiliyorlar.

SİVAS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”