ESTAŞ medikal sektöre de damga vuracak 

ESTAŞ medikal sektöre de damga vuracak

Basın İlan Kurumu Sivas Şube Müdürü Sabri Karakaya, ESTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Timuçin’i makamında ziyaret etti. Şirketin faaliyet ve çalışma alanı hakkında bilgi alan Karakaya, kam mili üretimi alanında ESTAŞ’ın Sivas’ın Dünyaya açılan kapısı olduğunu, medikal sektöre de damga vuracaklarını söyledi.

ESTAŞ medikal sektöre de damga vuracak
ESTAŞ medikal sektöre de damga vuracak Sivas Memleket
Bu içerik 465 kez okundu.

Basın İlan Kurumu Sivas Şube Müdürü Sabri Karakaya, ilimizin önemli firmalarından ESTAŞ’ı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Timuçin ile sohbet etti.

ESTAŞ’ın kam mili üretiminde sadece Sivas’ta değil ülke genelinde bir marka olduğunu belirten Karakaya, bu kalitenin Sivas’ın tanıtımında önemli rol oynadığını söyledi. Sivas’a gelmeden önce de ESTAŞ’ın faaliyetlerini basın yayın kuruluşlarından takip ettiğini kaydeden Karakaya, Sivas’ta bu gibi önemli ve büyük firmaların artması gerektiğine dikkat çekti.

Yönetim Kurulu Başkanı Timuçin ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, ESTAŞ’ın faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı.

900’a yakın çalışanları bulunduğunu ve sadece kam mili değil medikal sektöründe de var olmaya başladıklarını belirten Timuçin; “ESTAŞ olarak Sivas’tan Dünyaya açılmanın gururunu yaşıyoruz. Sadece kam mili üretimiyle değil, ayrıca medikal sektöründe de önemli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Kısa zaman içerisinde medikal sektöründe de önemli firmalar arasında yerimizi alacağız” ifadelerine yer verdi. 

SİVAS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek