Huzurevine anneler günü ziyareti 
Reklamı Geç
Advert

Huzurevine anneler günü ziyareti

Türkiye Gençlik Teşkilatı Sivas İl Temsilciliği huzurevinde kalan yaşlıların anneler gününü kutladı. İsmail Hakkı Toprak Huzurevine düzenlenen ziyarette yaşlılarla sohbet eden İl Temsilcisi Yasin Çırçır, ‘’Sizler bizim geçmişimiz, gençler geleceğimizdir. Bizde samimi değerlerin ve tecrübelerinizin arasındaki köprüyü kurmak vesilesiyle gençlerimizi bu özel günde sizlerle buluşturmak istedik’’ dedi

Huzurevine anneler günü ziyareti
Huzurevine anneler günü ziyareti Sivas Memleket
Bu içerik 144 kez okundu.

Türkiye Gençlik Teşkilatı Sivas İl Temsilciliği huzurevinde kalan yaşlıların anneler gününü kutladı. İsmail Hakkı Toprak Huzurevine düzenlenen ziyarette yaşlılarla sohbet eden İl Temsilcisi Yasin Çırçır, ‘’Sizler bizim geçmişimiz, gençler geleceğimizdir. Bizde samimi değerlerin ve tecrübelerinizin arasındaki köprüyü kurmak vesilesiyle gençlerimizi bu özel günde sizlerle buluşturmak istedik’’ dedi.

YÜKSEL MENEKŞE

Türkiye Gençlik Teşkilatı Sivas Şubesi düzenlediği bir etkinlikle huzurevinde kalan yaşlıların anneler gününü kutladı. Sivas Şubesi Başkanı önderliğinde birim başkanları ve kadın kolları başkanlığı ile İsmail Hakkı Toprak Huzurevini ziyaret eden Türkiye Gençlik Teşkilatı Sivas Şubesi, huzurevi sakinlerine çiçek sundular. Teşkilat Başkanı Yasin Çırçır burada yaptığı konuşmada, ‘’Bu anlamlı günde sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Şüphesiz ki annelerimiz bizlere bahşedilmiş en büyük armağandır. Kadına bahşedilip de erkeklerde olmayan en büyük meziyetlerin başında annelik gelmektedir. Ana olabilmek ve bu meziyetle donatılmak ne güzel bir duygudu. Sizler bizim geçmişimiz, gençler geleceğimizdir. Bizde samimi değerlerin ve tecrübelerinizin arasındaki köprüyü kurmak vesilesiyle gençlerimizi bu özel günde sizlerle buluşturmak istedik. Türkiye Gençlik Teşkilatı Sivas İl Temsilciliği olarak tüm annelerin anneler gününü en kalbi duygularımızla kutluyoruz’’ dedi.

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”