Trafikten Sürücülere hediyeli uyarı 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Trafikten Sürücülere hediyeli uyarı

Sivas’ta karayolları trafik haftası kapsamında Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü karşısında uygulama yapıldı. Uygulama da emniyet kemeri takan sürücülere teşekkür edilerek üzerinde bilgilendirici kamu spotu bulunan şapka anahtarlık, oto kokusu, kalem ve çocuklara da balon hediye edildi.

Trafikten Sürücülere hediyeli uyarı
Trafikten Sürücülere hediyeli uyarı Sivas Memleket
Bu içerik 194 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

 

 

Karayolları Trafik Haftası nedeniyle Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü karşısındaki uygulama alanında sürücüler çeşitli konularda uyarıldı. Emniyet kemeri takan sürücülere de teşekkür edilerek üzerinde bilgilendirici kamu spotu bulunan materyaller hediye edildi.

 

Uygulama da Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Feyzullah Dursun, sürücülere kendilerini yorgun hissetmeleri durumunda kesinlikle mola vermeleri ve hız kurallarına uymaları, araç içerisinde bulunan tüm yol kullanıcıların mutlak surette emniyet kemerlerini kullanmalarını ve emniyet kemerleri kullanılmadan seyahat edilmemesi gerektiği yönünde tavsiye ve ikazlarda bulundu.  

 

Uygulama da ayrıca trafik polisleri tarafından emniyet kemeri takan sürücülere teşekkür ederek, emniyet kemeri takan yol kullanıcılarına üzerinde bilgilendirici kamu spotu bulunan şapka anahtarlık, oto kokusu, kalem ve çocuklara da balon hediye edildi.

 

Sürücüler ise yapılan uygulamadan dolayı ekiplere teşekkür ederek tüm sürücülerin emniyet kemerlerini takmalarını ve trafik kurallarına uymalarını istediler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”