Türk Ocaklarından Atatürk’e hakarete tepki 

Türk Ocaklarından Atatürk’e hakarete tepki

Son zamanlarda sosyal medyada yayılan Atatürk’ün şahsına ve Türk milletine hakaret içeren videolara Sivas’tan tepki Türk Ocakları Sivas Şubesi Yetkili Kurulları Adına Prof. Dr. Ahmet Bozdoğan’dan geldi.

Türk Ocaklarından Atatürk’e hakarete tepki
Türk Ocaklarından Atatürk’e hakarete tepki Sivas Memleket
Bu içerik 246 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Son zamanlarda sosyal medyada yayılan  Atatürk’ün şahsına ve Türk milletine hakaret içeren videolara Sivas’tan tepki Türk Ocakları Sivas Şubesi Yetkili Kurulları Adına Prof. Dr. Ahmet Bozdoğan’dan geldi

Türk Ocakları konferans salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Türk Ocakları Sivas Şube Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bozdoğan; “ Atatürk’ün şahsında Türk milletine hakaret edenler, hainliklerini açıkça belli etmiş olurlar. Çünkü Müslüman Türk milletine yönelik düşmanca tavırlarını her vesile ile açığa vuran PKK/PYD, FETÖ/PDY gibi uluslararası terör örgütleri ve adı dost olup da tavırları düşmanlıktan başka bir tarife sığmayan çeşitli devletlerin tercihleri ile içimizde ki bu hainlerin düşünceleri ve davranışları örtüşmektedir.” dedi.

Mustafa Kemal Atatürk'e hakarette bulunanlara tepki gösteren Bozdoğan; “'Türk milliyetçileri, Atatürk'ün şahsında Türklüğe hakaret edenlerden hesap soracaktır” şeklinde konuştu.

Avrupa’da Hazreti Muhammed üzerinden islam dinine saldıranlar ile Türkiye’de Mustafa Kemal üzerinden Türklüğe ve Türk devletine saldıranların aynı güruhun parçaları olduğunu söyleyen Bozdoğan; “ Yüce Türk milleti, gizli ve açık düşmanlarına karşı tarihsel süreç içinde sergilediği  tavrı, zamanı geldiğinde günümüzde ki gafillere ve hainlere karşı da sergileyecek; yaptıklarının hesabını onlardan soracaktır” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek