Gençlik Festivaline Sivas damga vurdu 
Reklamı Geç
Advert

Gençlik Festivaline Sivas damga vurdu

Bu yıl İstanbul’da ilki gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen spor, sanat, kültür, teknoloji gibi alanlarda çeşitli etkinliklerin düzenlendiği İstanbul Gençlik Festivaline İstanbul’da yaşayan Sivaslı gençlerin açtığı stant damgasını vurdu.

Gençlik Festivaline Sivas damga vurdu
Gençlik Festivaline Sivas damga vurdu Sivas Memleket
Bu içerik 274 kez okundu.

Haber Merkezi

 

Bu yıl İstanbul’da ilki gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen  spor, sanat, kültür, teknoloji gibi alanlarda çeşitli etkinliklerin düzenlendiği  İstanbul Gençlik Festivaline İstanbul’da yaşayan Sivaslı gençlerin açtığı  stant damgasını vurdu.

 

Yenikapı  Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Gençlik Festivaline Sivas’ı temsilen katılan Sivas Konfederasyonu Gençlik Kolları Başkanı Umut Varlı ve yönetiminde bulunan Ziver Emre Kılıç ve Mücahit Kara, Sivas adına açılan gençlik standında 5 gün Sivas’a özgü tanıtım yaptılar.

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem  ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Hamza Yerlikaya ile birlikte birçok siyasetçi ve bürokratın ağırlandığı Sivas standında  Sivas’ın Vadi ilçelerine özgü  fırında pişirilen Ketesi (Katmer)  ikram edildi.

Sivas Konfederasyonu Gençlik Kollarının standını da ziyaret eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sivas Konfederasyonu  Gençlik Kolları  Başkanı umut Varlı tarafından Sivas’a özgü Cumhurbaşkanımızın ismi yazılı olan Kalemlik hediye edildi.

 

Sivas standında uzun süre kalan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Sivaslı gençler vasıtasıyla Sivas’a selam gönderdi.

 

İstanbul’daki 63 Gençlik adı altında bulunan  Sivil toplum örgütünün stant açtığı festivalde ayrıca, Sivas standında Suşehri’nin tanıtım kitapları da dağıtıldı.

 

Sivas’ı en iyi şekilde festivalde temsil ettiklerini kaydeden Konfederasyon Gençlik Kolları başkanı Umut Varlı, “Bizlere destek veren Sancaktepe Belediye Başkanımız İsmail Erdem başta olmak üzere, Sivil toplum örgütü temsilcilerine ve Suşehri Belediye Başkanımız Fazlı Yüksel’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor