Trafik Şube Coştu, çikolata var Ceza yok 

Trafik Şube Coştu, çikolata var Ceza yok

Kredi Yurtlar Kurumu Sivas İl Müdürlüğü trafik haftası nedeni ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü İstasyon Şubesi’nde trafik ekipleri ile uygulamaya katılarak sürücülere çikolata ve kolonya ikramında bulundu. Öğrenciler ayrıca sürücüleri emniyet kemeri ve araçta telefon kullanımı ile ilgili bilgilendirme yaptı. Burada konuşan Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Orhan Gürbüz, “Bugün yine trafik şube coştu. Bu uygulamamızda çikolata var ceza yok” dedi.

Trafik Şube Coştu,  çikolata var Ceza yok
Trafik Şube Coştu,  çikolata var Ceza yok Sivas Memleket
Bu içerik 791 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

 

Kredi Yurtlar Kurumu Sivas İl Müdürlüğü trafik haftası nedeni ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü İstasyon Şubesi’nde trafik ekipleri ile uygulamaya katılarak sürücülere çikolata ve kolonya ikramında bulundu.

 

Öğrenciler ayrıca sürücüleri emniyet kemeri ve araçta  telefon kullanımı ile ilgili bilgilendirme yaptı.

 

Burada açıklama yapan KYK Sivas İl Müdürü Erdoğan Tunç trafik haftası nedeni ile yurtlarında kalan öğrencilerle farkındalık oluşturmak adına uygulamaya katıldıklarını söyledi. KYK İl Müdürü Tunç, “KYK il müdürlüğümüz ve Emniyet işbirliği ile yaptığımız bu etkinlikte üniversite öğrencilerimiz polis ağabeyleri ile birlikte bu uygulamaya katılacaklar. Burada farkındalık oluşturmak için bu etkinliği düzenledik. Vatandaşlarımızın can güvenliği için gece gündüz demeden kahramanca  mücadele ed en emniyet personelimizin her daim olduğu gibi bu günde yanındayız” dedi.

 

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Orhan Gürbüz ise , “Bizi hafta nedeni ile ziyaret eden KYK il müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Bugün yine Trafik şube coştu. Ceza yok. Herkese uyarılarda bulunduk. Diğer zamanlarda yaptığımız rutin kontrolleri yapacağız. 14 Mayıs Pazar günü saat 14:30’da bir etkinliğimiz olacak. Burada trafik şube müdürlüğümüzün istasyon caddesindeki şubesinde toplanarak cumhuriyet meydanına kadar yürüyeceğiz. Buradan sizlerin vasıtası ile de tüm vatandaşlarımızı etkinliğimize davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek