Kombina gerçekten açılacak mı?

Kombina gerçekten açılacak mı?

CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, mecliste yaptığı konuşmada 50 milyon lira harcanarak yapılan Sivas Et Süt Kombinasının defalarca açılışının yapıldığını ancak çiftçinin hiçbir şekilde faydalanamadığını ifade ederek, ‘’Bu tesisi gerçekten hizmete açmayı düşünüyor musunuz?’’ diye sordu.

Kombina gerçekten açılacak mı?
Kombina gerçekten açılacak mı? Sivas Memleket

YÜKSEL MENEKŞE

CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Sivas Et Süt Kombinasının çiftçiye faydası olmadığını ifade ederek, çiftçilerin, "Biz bu tesisi uzaktan seyrederek nasıl bir fayda elde edeceğiz?’’ dediklerini dile getirdi.

Mecliste yaptığı konuşmada konuyu ele alan Akyıldız, ‘’Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından takriben 50 milyon lira harcanarak yapılan, Et ve Süt Kurumuna devredildiği belirtilen, 80'in üzerinde de personel alımı gerçekleştirilen ve birkaç defa da kurdelesi kesilerek şaşalı törenlerle açılışı yapılan et süt kombinasını gerçekten de hizmete açmayı düşünüyor musunuz? Benim Sivaslı çiftçi kardeşim "Biz bu tesisi uzaktan seyrederek nasıl bir fayda elde edeceğiz?" diye merak ediyor.

Ben de buradan Sayın Bakana soruyorum: Bu tesisin faaliyete geçmesi için acaba kaç defa daha tören yapıp kurdele keseceksiniz ve şov yapacaksınız ve gerçekten de bu tesisi çiftçimizin emrine vermeyi düşünüyor musunuz?’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
YOLSUZLUK İDDİASI
YOLSUZLUK İDDİASI