Eğitimde sınır yok 

Eğitimde sınır yok

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, kırsalda eğitim seviyesinin yükselmesi için her imkânın kullanıldığını belirterek, ‘’Devletimiz, ülkemizin en ücra köşesine kadar hizmet götürüyor, yeni okullar yaparak, bu okulları en iyi teknolojiyle donatarak gereken imkânı sunuyor’’ dedi.

Eğitimde sınır yok
Eğitimde sınır yok Sivas Memleket
Bu içerik 373 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy başkanlığında her ay bir ilçede düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nın Nisan ayı birleşimi Yıldızeli’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıda yeni proje ve çalışmalar ile talep ve öneriler masaya yatırıldı. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Devletin en ücra köşeye kadar her türlü imkânı ulaştırdığını, okulların günün koşullarına uygun ve teknolojik olarak donanımlı hale getirildiğini belirterek, “Sadece il merkezinde değil, ilçelerimiz de, beldelerimizde ve köylerimizde eğitim kalitesini en iyi noktaya çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. O nedenle gerçekleştirdiğimiz bu toplantıların önemi büyük. Devletimiz, ülkemizin en ücra köşesine kadar hizmet götürüyor, yeni okullar yaparak, bu okulları en iyi teknolojiyle donatarak gereken imkânı sunuyor. Bize düşen ise bu imkânları da en iyi şekilde kullanarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde hazırlamak, vatan, millet, bayrak sevgisi ile donatarak ülkesini daha ilerilere taşıyacak birer birey olarak yetiştirmektir. Bu nedenle, sorumluluğumuz büyük. Burada aldığımız kararları, sahada titizlikle uygulamalı, eğitim-öğretimle ilgili tüm proje ve çalışmaları titizlikle takip etmeliyiz.” İfadelerini kullandı.

Altınsoy toplantının ardından Yıldızeli Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ilçede görev yapan okul müdürleri ve müdür yardımcılarıyla bir araya geldi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”