Üniversiteden köy ziyareti 

Üniversiteden köy ziyareti

Cumhuriyet Üniversitesinin üç birim personeli Hafik ilçesi Yeniköy ziyareti gerçekleştirerek öğrenciler ve köylülerle bir araya geldi. Ziyarette okulun bazı ihtiyaçları karşılandı ve velilere sağlık taraması ile diş muayenesi yapıldı.

Üniversiteden köy ziyareti
Üniversiteden köy ziyareti Sivas Memleket
Bu içerik 190 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı, Pediatri Kliniği ve Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Kliniği tarafından Hafik Yeniköy’e ziyaret gerçekleştirdi.Üniversite personeli köy okulunda çocuklarla bir araya geldi, okulun bazı ihtiyaçları karşılandı. Ayrıca çocuklar ve verilere sağlık taraması ve diş muayenesi yapıldı.

Program hakkında yapılan açıklamada, ‘’Üniversitemiz ve şehir iş birliğini güçlendirmek amacıyla Üniversitemiz Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı, Pediatri Kliniği ve Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Kliniği tarafından bu etkinlik düzenlendi.Ziyarette okulun bazı ihtiyaçları karşılandı ve velilere sağlık taraması ile diş muayenesi yapıldı. Velilere hijyen eğitimi ile epilepsi farkındalığı ve ilk yardım konularında eğitimin verildiği ziyarette çocuklara çeşitli hediyeler armağan edildi, onlarla oyunlar oynandı’’ denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü