Ayık iletişim 3.şubesini açtı 

Ayık iletişim 3.şubesini açtı

Ayık iletişim her geçen gün kendini yenileyerek sektörde adından söz ettirmeye başladı.

Ayık iletişim 3.şubesini açtı
Ayık iletişim 3.şubesini açtı Sivas Memleket
Bu içerik 108 kez okundu.

ÇETİN POLAT

Ayık iletişim her geçen gün kendini yenileyerek sektörde adından söz ettirmeye başladı.

Abidin ayık ve Ali ayık kardeşlerin 1997 yılında başlattığı iletişim sektöründeki iş hayatları, 3 yeni şube ile birlikte kendilerini ispatlamayı başardılar.

Afyon sokağında iş hayatına Ayık İletişim teknik servis ve telefon hastanesi olarak başlayan Abidin Ayık ve Ali Ayık sektördeki gelişimi takip ederek, teknolojik gelişmeyi sektöre yansıtmayı başardılar.

Ayık İletişimin 3. Şubesi Ali Ağa Sokak Belediye binası altı No:3 görkemli törenle hizmete açıldı.

Ayık İletişimin açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Ak parti İl Başkanı Ziya Şahin,İlçe Başkanı Ahmet Kuzu ,Esnaf ve Sanatkarlar odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal,sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, resmi kurum Müdürleri,Ayık ailesi ve çok sayıda Sivas halkı katıldı.

Açılış öncesi işyerinin hayırlar getirmesi için tekbirler eşliğinde kurban kesildi ardından ise dua edildi.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ise; Ayık iletişimin 3. Şubesini Sivas’a kazandıran Abidin ve Ali Ayık kardeşlere teşekkür ederek işyerinin hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından Ayık iletişimin 3. Şubesi protokol üyelerinin kurdele kesimi ile sona erdi.

Açılış sonrası tüm davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu.

Sivas Memleket Gazetesine konuşan Ayık iletişimin sahibi Abidin Ayık,1997 yılında başladığımız bu sektörde Allah’ımıza hamd olsun bugünlere kadar geldik. Telefon hastanesi ve teknik servis olarak sektörde kendimizi, kanıtladık. Çok şükür kardeşim ile birlikte bugün 3. Şubemizle Ayık iletişimin adını dahada yücelttik. İnşallah gelişen ve rekabetin daha iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Bizleri bugün 3. Şubemizin açılışında yalnız bırakmayan başta protokol üyelerimize ve tüm dost,yakın ve akrabalarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YHT’yi Aydın mı geciktirdi?
YHT’yi Aydın mı geciktirdi?
Vali Gül’e bıyık yakıştı
Vali Gül’e bıyık yakıştı