Sivas Bakansız kalmaz 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Sivas Bakansız kalmaz

Referandum sonrası kabinede olası değişiklik sorusuna cevap veren Belediye Başkanı Sami Aydın, ‘’Geçmişte Sivas’ın hemen hemen dönemde bakanı olmuştur. Çok başarılı bir bakanı da mevcuttur. Bundan sonra da Sivas’ın bakanının olacağından şahsım adına bir endişe duymuyorum’’ dedi.

Sivas Bakansız kalmaz
Sivas Bakansız kalmaz Sivas Memleket
Bu içerik 165 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Referandum sonrası AK Parti Genel Başkanlığı görevine başlayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinede değişikliğine gitmesi bekleniyor. Olası değişiklikte, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a görev verilip verilmeyeceği konusu da Sivas gündemini meşgul ediyor.

Bu konuda sorulan soru karşısında düşüncesini dile getiren Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivas’ın Bakansız kalmayacağını düşündüğünü söyledi.

Başkan Aydın, ‘’Sosyal medyada olsun yazılı, görsel medyada olsun herkes bir yorum yapıyor. Her yoruma da saygı duyuyorum. Evet, AK Partide genel Başkan değişecek ama dün görev yapan da AK Partinin kadrosu, bugün görev yapan da Ak Partinin kadrosu, yarın görev yapacak olan da AK Partinin kadrosu. O yüzden, sanki her şey değişecekmiş, her şey farklılaşacakmış gibi bir algının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu partinin kurucu lideri Cumhurbaşkanımız. Cumhurbaşkanlığı sürecinde resmi olarak partiden ayrılmıştır ama gönül bağı olarak hiçbir zaman ilgisi ve alakası kesilmemiştir, bu da doğaldır.

Şimdi resmi olarak sorumluluğu tekrar üstlenecekler. Elbette hedef şudur yöneticilerde; ben ülkemi daha verimli nasıl yönetebilirim. Bunun için bazen görev değişikliği gerekiyorsa yapılır. Bazen ilave düzenlemeler gerekiyorsa yapılır. Olması gereken budur.

Sivas olarak baktığımızda, geçmişte Sivas’ın hemen hemen her dönemde bakanı olmuştur. Başarılı bir Bakanı da mevcuttur. Bundan sonra da Sivas’ın Bakanının olacağından şahsım adına bir endişe duymuyorum’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”