MİDDER Gençliği Nar’a emanet 
Reklamı Geç
Advert
Advert

MİDDER Gençliği Nar’a emanet

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Sivas Gençlik Komisyonu Başkanlığına Muhammet Nar getirildi. Nar, Gençlik komisyonunun Ülkenin ve Milletin birlik beraberliği için çalışacağını dile getirdi.

MİDDER Gençliği Nar’a emanet
MİDDER Gençliği Nar’a emanet Sivas Memleket
Bu içerik 585 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

Kısa adı MİDDER olan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Sivas Gençlik Komisyonu Başkanlığına Muhammet Nar getirildi.

Nar gençlik komisyonu olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

15 Temmuz Darbe Girişimi’nin asıl hedeflerinden birinin toplumun katmanlara ayrılarak bir iç savaşa sürüklenmesi olduğunu belirten Başkan Nar, “Bu şekilde kardeşin kardeşe düşman olmasını sağlayarak devletin bütünlüğünü zaafa uğratmaktı. Fakat unuttukları bir şey vardı ki milletin iradesi her gücün üstündeydi. Bu millet Nasıl 1919’da ülkenin işgalinin önünde topyekûn mücadele etmiş ve işgali önlemişse 15 temmuzda da milletimiz genci ile yaşlısı ile kadını erkeği ile ülkesini savunmuş ve ülkemizin yeniden işgaline izin vermemiştir” dedi.

 

MİDDER Sivas Temsilciliği olarak Dernek  bünyesinde teşkilatlanmayı tamamladıklarını ve gençlik komisyonunun çalışmalarını başladığını kaydeden Nar” “Vatanına milletine bağlı gençler olarak ülkemizin birliği dirliği için çalışacağımızı, hep birlikte tek vatan tek bayrak tek devlet ve tek millet ülküsünde 15 Temmuz ruhunun gençler arasında canlı tutulması için ne gerekiyorsa yapacağımızı ve gerekirse bu ülke için her daim canımızı vereceğimizi bildirmek isteriz.

Bu duygularla 15 Temmuz’da şehit olan tüm şehitlerimize rahmet gazilerimize ise sağlıklı yaşam diler tek bayrak altında ebeden bir olmayı Cenabı Haktan niyaz ederiz.” İfadelerine yer verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor