Sorumluluk yüklenici firmanın 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Sorumluluk yüklenici firmanın

Gazetemizde yayınlanan ‘Kültür Merkezinin Suyu Çıktı’ haberine Belediye duyarsız kalmadı. Kültür Merkezindeki durumla ilgili bilgi veren Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Özgan, su akıtma konusunun cami ile dükkan arasında olduğunu komplikasyondan dolayı gecikmelerin olabileceğini dile getirdi. Özgan, Sorumluluğun yüklenici firmada olduğunu ve Belediyenin henüz işi teslim almadığı için kamu zararının da bulunmadığını kaydetti.

Sorumluluk yüklenici firmanın
Sorumluluk yüklenici firmanın Sivas Memleket
Bu içerik 291 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Şeyh Şamil Mahallesinde Kültür Merkezi olarak planlanan ve tadilatı devam eden binanın çatısında yaşanan su akması nedeni ile gazetemizde yayınlanan habere Belediye duyarsız kalmadı.

Burada yapılan çalışmalar ve yaşanan aksaklık hakkında bilgi veren Sivas Belediye Başkanı Kazım Özgan, yaşanan aksaklığın olağan olduğunu ve kamu zararının söz konusu olmadığını belirtti.

Özgan yaptığı açıklamada, ‘’Atıl olan mekânı Semt Kültür Merkezi olarak planladık. İhalesi yapıldı, tadilat başladı, genel olarak bitti ancak henüz teslim alınmadı. Müteahhitin sorumluluğu devam ediyor. Burada söz konusu olan su akıtma konusu, dükkânlarla cami arasındaki bölümden kaynaklanıyor. Müteahhit firma ve bizim teknik ekibimiz çalışmaları yapıyor. Burada herhangi bir kamu zararı söz konusu değil. Komplikasyondan dolayı gecikme olabilir, gereken yapılacaktır. Biz müteahhitten henüz teslim almadık, alınmış olsa dahi bir yıl yüklenici sorumluluğunda olacaktır. Dünyanın her tarafında, en iyi teknolojide dahi aksaklıklar olabilir. Eksikliklerin giderilmesi, yapılan işlerin en iyi ve hızlı bir şekilde tamamlanması yönünde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz’’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”