Tarihi Kentler Birliği Sivas’ta toplanacak
Advert

Tarihi Kentler Birliği Sivas’ta toplanacak

Sivas, Tarihi Kentler Birliği toplantısına ev sahipliği yapacak. 400 üyesi bulunan Birliğin Sivas toplantısına yaklaşık 300 Belediye başkanı katılacak. İki gün sürecek olan toplantı kapsamında panel düzenlenecek, birliğin çalışmaları kapsamında kararlar alınacak ve üyeler Sivas’ı tarihi alanlarını gezecek.

Tarihi Kentler Birliği Sivas’ta toplanacak
Tarihi Kentler Birliği Sivas’ta toplanacak Sivas Memleket
Bu içerik 256 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Tarihi Kentler Birliği 12-14 Mayıs tarihleri arasında Sivas’ta toplanacak. ‘Sivas’ın Doğal, Kültürel Mirasın Korunmasına Yönelik Son Gelişmelerin görüşüleceği ve kararların alınacağı toplantıya yaklaşık 300 belediye başkanının katılması bekleniyor.

 Program kapsamında; Tarihi Kentler Birliği toplantısı, Tarihi Kentler Birliği Filmi ‘Vatan Nedir’ gösterimi, panel, genel değerlendirme, müze özendirme yarışması ödül töreni gerçekleştirilecek. Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Özgan, ‘’Sivas Belediyesi ev sahipliğinde 400 civarındaki Tarihi Kentler Birliği üyeleri toplantısı Sivas’ta yapılacak. Aralarında büyükşehirlerin de olduğu yaklaşık 300 belediye başkanı katılacak. Bu toplantı hem bilgi alış verişi açısından hem ciddi anlamda tanıtım bakımından Sivas için önemli bir toplantı’’ dedi.

Toplantıya katılacak iştirakçiler Sivas’taki tarihi alanları gezerek incelemelerde bulunacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
YOLSUZLUK İDDİASI
YOLSUZLUK İDDİASI