Otoparka park engeli 

Otoparka park engeli

Şehir merkezinin otopark sorunlarından birini azaltmak amacı ile faaliyette olan otoparklardan bir tanesi bilinçsiz sürücülerin sıkıntısını çekiyor.

Otoparka park engeli
Otoparka park engeli Sivas Memleket
Bu içerik 399 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Şehir de ki park sorunlarının azaltılması amacı ile faaliyet gösteren Ziya Bey Sokak’ta ki kapalı otopark çıkışlarına bilinçsiz sürücülerin araçlarını park etmesi sonucu otoparktan çıkmak isteyen araçlar zor anlar yaşıyor.

Her iki çıkışı da bölünmüş yol olan otopark çıkışında ki caddelerde park yapılmaz levhalarının bulunmasına rağmen bu uyarının dikkate alınmaması otoparktan çıkan araç sürücülerine zor anlar yaşatırken kazalara da davetiye çıkarıyor.

Bölünmüş yolun her iki tarafına park edilen araçlar yüzünden yolu geliş ve gidiş olarak ikiye ayran dubalardadar yoldan geçmek zorunda kalan diğer araçlar tarafından ezilmek zorunda kalıyor. Yaşanan bu durum hem kazalara sebebiyet verecek boyuta ulaşırken değiştirilmek zorunda kalan dubalarda maddi açıdan kayıplara neden oluyor.

Otopark çıkışında sorun yaşayan vatandaş ise trafik ekiplerinin bu noktalarda denetim yaparak uyarı levhalarına aldırış etmeyen araç sürücülerini uyarmaları ve gerekli yaptırımı uygulamalarını istiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek