Bir şehrin zenginliği kültürel etkinlikleridir 

Bir şehrin zenginliği kültürel etkinlikleridir

Geçtiğimiz hafta şehir dışında olması nedeniyle gazetemiz tarafından ilk kez düzenlenen Kitap Günleri etkinliğinin açılışına katılamayan Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, dün stantları ziyaret ederek yayınevi yetkilileri ve yazarlarla sohbet etti. İl Müdürü Altınsoy, bir şehrin zenginliğinin kültürel etkinlikler olduğunu belirterek, “Bu çerçevede böyle bir kültürel etkinliğin düzenlenmesi şehrimize bir artı değer katmıştır” dedi.

Bir şehrin zenginliği kültürel etkinlikleridir
Bir şehrin zenginliği kültürel etkinlikleridir Sivas Memleket
Bu içerik 172 kez okundu.

TUĞBA TUTAK

Sivas İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, öğretmen ve öğrencilerle birlikte Memleket Sivas Gazetesi öncülüğünde açılan Kitap Günleri etkinliğinin yapıldığı kent meydanında ki çadırı ziyaret etti. Stantları gezerek kitapları inceleyen İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, yazarlarla ve kitapseverlerle bir süre sohbet etti. Memleket Sivas Gazetesi stantınıda ziyaret eden Sivas İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, bir şehrin zenginliğinin kültürel etkinlikler olduğunu belirterek, “Bu çerçevede böyle bir kültürel etkinliğin düzenlenmesi şehrimize bir artı değer katmıştır. Okullarımızın, öğrencilerimizin ve şehrimizin istifadesine sunulmuştur. Bundan sonra ki süreçte hepimizin bundan istifade etmemiz gerekiyor. Bu fuarların sayısını niteliğini artırmamız daha verimli fuarlar yapmak için gereken işbirliğini göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Böyle bir fuar düzenledikleri için Memlekete Sivas gazetesine ve diğer iştirakçilere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sivas İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoydaha sonra Kitap Günleri etkinliğinin düzenlendiği alanda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.19 Nisan’da kapılarını kitap severlere açan Memleket Sivas Gazetesi 1. Geleneksel Kitap Günleri etkinliği tarihi kent meydanında 30 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek