Vali Gül’den hastaneye 23 Nisan ziyareti 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Vali Gül’den hastaneye 23 Nisan ziyareti

Vali Davut Gül ve eşi Gülden Gül 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi ve Devlet Hastanesinde tedavi gören çocukları ziyaret ederek hediyeler verdi.

Vali Gül’den  hastaneye 23 Nisan ziyareti
Vali Gül’den  hastaneye 23 Nisan ziyareti Sivas Memleket
Bu içerik 186 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

Vali Davut Gül ve eşi Gülden Gül 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Cumhuriyet  Üniversitesi Hastanesi ve Devlet Hastanesinde tedavi gören çocukları ziyaret ederek hediyeler verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nda hasta çocukları unutmayan Vali Davut Gül ve eşi Gülden Gül, Cumhuriyet  Üniversitesi Hastanesi ve Devlet Hastanesinde yatan çocukları sevindirdi. Çocuklarla yakından ilgilenerek hastalıkları hakkında ailelerinden bilgi alan Vali Gül ve eşi Gülden Gül çocuklar için geçmiş olsun dileklerinde bulundu.  Vali Gül ayrıca çocukların refakatçileri ve hastane çalışanlarının Miraç kandilini kutladı.

Çocuklara oyuncak ve Türk bayrakları hediye eden Vali Gül, “Bugün 23 Nisan dolayısı ile hastanede yatan çocukları ziyaret ettik. Onları tedavi gördükleri odalarında ziyaret ederek onlara küçük hediyeler verdik. Hem 23 Nisanlarını kutlamış olduk, hem de refakatçilerin kandillerini kutladık” dedi.

Hastane ortamında böyle bir sürprizle karşılan çocuklar ise moral buldu.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”