Eksiklikler tespit edildi 
Reklamı Geç
Advert

Eksiklikler tespit edildi

İl Genel Meclisi Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Vali Aydın Güçlü ilkokulundaki eksiklikleri tespit ederek eksikliklerin giderilmesi noktasında meclis üyelerinden destek istedi.

Eksiklikler tespit edildi
Eksiklikler tespit edildi Sivas Memleket
Bu içerik 202 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

İl Genel Meclisi Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu, Kale Mahallesi’nde bulunan 12 derslikli Vali Aydın Güçlü İlkokulu’ndaki eksiklere ilişkin olarak geniş çaplı bir araştırma yaparak eksiklikleri tespit etti. Hazırladıkları rapor hakkında bilgi veren Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Başkanı Fikret Yıldırım, “Okulda 14 personel ile eğitim öğretim hizmeti verilmektedir. Okulumuz 12 derslikli olup 110 öğrenci eğitim görmektedir. Okula Başyayla Köyü’nden taşımalı öğrenci gelmektedir” dedi

Okuldaki eksikliklerin giderilmesi noktasında meclis üyelerine bilgi veren Yıldırım: “1999 yılında yapılan okula ilk olarak ısı yalıtımı yapılmalı. Sulu zeminde akıntılar olduğundan yenilenmeli, içme suyu ihtiyacı için su deposu yapılmalı, pencereler elden geçirilmeli, okulun iç kısmı boyanmalı, okul giriş kapısı yönetmeliğe göre yeniden yapılmalıdır” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”