ÇEDAŞ, tüketicilerinin algısını ölçecek 
Reklamı Geç
Advert
Advert

ÇEDAŞ, tüketicilerinin algısını ölçecek

ÇEDAŞ, abonelerinin talep ve önerilerini belirlemek üzere algı araştırması başlatıyor.

ÇEDAŞ, tüketicilerinin algısını ölçecek
ÇEDAŞ, tüketicilerinin algısını ölçecek Sivas Memleket
Bu içerik 195 kez okundu.

Tuğba TUTAK

 

ÇEDAŞ, abonelerinin talep ve önerilerini belirlemek üzere algı araştırması başlatıyor. Sivas Sosyal Araştırmalar Merkezi (SİSAM) aracılığıyla yapılacak araştırma sonrasında elde edilecek veriler, ÇEDAŞ’ın yatırım ve şebeke çalışmalarına yön verecek. Şirket aynı zamanda bugüne kadar yaptığı yatırım ve sosyal sorumluluk projelerinin tüketici nezdinde yansımalarını da ölçmüş olacak.

 

Sivas, Tokat ve Yozgat illerine elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş (ÇEDAŞ), müşterilerinin talepleri belirlemek ve karşılaşılan sorunlaraen kısa sürede çözüm üretmek adına yeni bir çalışmaya imza attı. ÇEDAŞ, hizmet verdiği 920 bin aboneye daha kaliteli hizmet vermek için ‘algı araştırması’ yapmak üzere çalışma başlattı.

 

Sivas Sosyal Araştırmalar Merkezi (SİSAM) ile bir anlaşma yapan ÇEDAŞ, tüketicilerine yönelik düzenleyeceği araştırma ile müşteri memnuniyetini daha da artıcı ve iyileştirici aksiyonlar için veriler elde edecek. Hizmet bölgesindeki aboneleri, tüketici gruplarına ayırdıktan sonra müşteri algısını en doğru şekilde ölçecek örneklem üzerinden araştırma ve çalışmalarına başlayacak olan ÇEDAŞ, araştırma sonuçlarından elde edilen veriler doğrultusunda yatırım ve şebeke çalışmalarına yön verecek.

ÇEDAŞ’ın müşteriler ile birebir iletişim sağlamayı, ihtiyaç ve talepleri yerinde çözmeyi hedeflediğini dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Hizmet bölgemizde başta yerel yöneticilerimiz olmak üzere sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz ve farklı tüketici grupları ile sık sık bir araya geliyoruz. Yaptığımız görüşmeler ve toplantılarda gerek yerel yönetimlerin gerekse tüketicilerimizin elektrik dağıtımı ile ilgili talep ve sorunlarını dinliyoruz. Bu toplantı ve görüşmelerde aldığımız notlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürerek daha kaliteli bir elektrik dağıtım hizmeti vermek için planlamalar yapıyoruz. SİSAM ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda ise hem şirketimizin müşterilerimiz nezdindeki algısını ölçmeyi hedefliyoruz hem de onların talep ve beklentilerini öğrenmek istiyoruz. Aynı zamanda yapacağımız araştırmadan elde edilecek veriler ve sonuçların tüketicilerimizin memnuniyetini daha da artırıcı çalışma ve projelerimiz için yol gösterici olacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”