Gül,“Sivas’ta hiçbir siyasi olay olmadı “ 
Advert

Gül,“Sivas’ta hiçbir siyasi olay olmadı “

Sivas valisi Davut Gül ve eşi Gülden Gül Anayasa Değişikliğine İlişkin Halk Oylaması kapsamında oyunu Atatürk Anadolu Lisesi’nde 1013 numaralı sandıkta kullandı.

Gül,“Sivas’ta hiçbir siyasi olay olmadı “
Gül,“Sivas’ta hiçbir siyasi olay olmadı “ Sivas Memleket
Bu içerik 164 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

 

Sivas valisi Davut Gül ve eşi Gülden Gül Anayasa Değişikliğine İlişkin Halk Oylaması kapsamında oyunu Atatürk Anadolu Lisesi’nde 1013 numaralı sandıkta kullandı. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Gül, “Oyumuzu kullandık. Sivas’ta da gerek referandum öncesi gerekse şuanda referandum sürecinde bütün tedbirler alındı. Sivas’ımızın gerek merkezde gerek ilçelerin de vatandaşlarımızın oy kullana bilmeleri için bütün alt yapı ile ilgili, güvenlikle  ilgili hazırlıklar tamamlandı” dedi.

 

Özellikle yaşlıların, engellilerin, hastaların oy kullanması ile ilgili 112’yi aradıklarında görevlilerin onları alıp oy kullanmalarını sağladıklarını belirten vali Gül,  “Bizim için daha önemli tarafı bu referandum sürecinde Sivas’ta hiçbir siyasi olay olmadı. Tüm siyasi partilerimiz propagandalarını çok rahat bir şekilde yaptılar. Kimse kimseye hiçbir şekilde müdahalede bulunmadı. Bu da Sivas’ın demokrasinin bir zenginliği. Ben emeği geçen tüm kamu görevlilerine, siyasi partilerimizin il başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas’ı gören üniversite istedi
Sivas’ı gören üniversite istedi
Kışın üşümeyecekler
Kışın üşümeyecekler