ÇEDAŞ, referandum nöbetinde 

ÇEDAŞ, referandum nöbetinde

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 16 Nisan tarihinde yapılacak Anayasa değişikliği halk oylaması sırasında ve sonrasında elektrik kesintisi ve arıza gibi sorunlar yaşanmaması için özel bir çalışma başlattı.

ÇEDAŞ, referandum nöbetinde
ÇEDAŞ, referandum nöbetinde Sivas Memleket
Bu içerik 196 kez okundu.

Tuğba TUTAK

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 16 Nisan tarihinde yapılacak Anayasa değişikliği halk oylaması sırasında ve sonrasında elektrik kesintisi ve arıza gibi sorunlar yaşanmaması için özel bir çalışma başlattı. ÇEDAŞ, bir yandan referandum gününde tüm izinleri kaldırıp arıza ve kesintilere karşı sahadaki eleman sayısını artırırken diğer yandan enerji arzında herhangi bir sorun yaşanmaması için başta hizmet bölgesindeki Yüksek Seçim Kurulları ve Valilikler olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla koordinasyonu sağlayarak azami ölçüde gerekli tedbirleri aldı.

Oy kullanmanın bir vatandaşlık görevi olduğunu dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “16 Nisan, Türkiye için tarihi bir gün. Her zaman olduğu gibi bu önemli günde de vatandaşlarımıza kesintisiz enerji hizmeti vermek üzere şirket olarak teyakkuz haline geçtik. Bakım ve onarım çalışmalarımızı hızlandırdık. Personelimiz; mevcut araç ve ekipmanlar ile 7/24 kesintisiz hizmet vermek üzere o gün sahada görev yapacak. Ben şimdiden Anayasa değişikliği oylamasının ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

3 İLDE KRİZ MERKEZİ OLUŞTURULDU

Referandumda oy kullanma, oy sayımı, tasnif ve oyların açıklanma süreçlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve enerji sürekliliği noktasındaherhangi bir sorun yaşanmaması için Sivas, Tokat ve Yozgat’takriz merkezlerioluşturduklarını belirten Akboğa,Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ), Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ), hizmet bölgelerindeki Yüksek Seçim Kurulları ve Valilikler ile iletişim ve bilgilendirmelerinKriz Merkezleriüzerinden gerçekleştirileceğini söyledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI AKTİF OLACAK

Referandum sürecinde ÇEDAŞ’ın iletişim kanallarını aktif şekilde kullanacağını da ifade eden Genel Müdür Akboğa,vatandaşların herhangi bir aksaklıkla karşılaşmaları durumunda 0 552 186 0 186 numaralı WhatsApp İhbar Hattı’ndan talep ve şikâyetlerini görüntülü, sesli ve yazılı olarakşirkete iletebileceklerini kaydetti.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”