Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor 
Reklamı Geç
Advert

Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor

Zara Ziraat Odası Meclis Toplantılarını köylere taşıdı. Zara Ziraat Odası ilk toplantısını Nasır Köyünde gerçekleştirdi.

Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor
Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor Sivas Memleket
Bu içerik 184 kez okundu.

Tuğba TUTAK
Zara Ziraat Odası Meclis Toplantılarını köylere taşıdı. Zara Ziraat Odası ilk toplantısını Nasır Köyünde gerçekleştirdi.
Meclis toplantısı sonrası Nasır Köyü Köy Konağı toplantı salonunda delege ve çiftçilerle bir araya gelen oda yönetimi ve meclisi çiftçilerin sorunlarını dinledi.
 

Oda Başkanı Zeki Şimşek toplantıda yaptığı konuşmada, Zara ilçesi sınırları içerisinden geçen Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi inşaat çalışmaları ve TANAP SEİP projeleri ile Genç Çiftçi Projesi hakkında çiftçileri bilgilendirdi.
Oda Başkanı Şimşek, “Çiftçilerimizin sorunlarını yerinde dinleyerek neler yapılabilir diye ortak bir çalışma gerçekleştirmek ve ülkemizde, ilçemizde uygulanan çiftçilere yönelik projeler hakkında bilgiler sunmak üzere sizleri ziyaret ediyoruz. Bu toplantılarımızı düzenli periyotlarla devam ettireceğiz. İlk toplantımızı organize eden ve bizleri Nasır köyümüze davet eden odamız meclis üyesi Ahmet Gümüşsoy’a ve Nasır köyü halkına teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.
Düzenlenen toplantıya; oda meclisi ve yönetiminin yanı sıra çevre köy muhtarları ile çok sayıda çiftçi katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”