Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor

Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor

Zara Ziraat Odası Meclis Toplantılarını köylere taşıdı. Zara Ziraat Odası ilk toplantısını Nasır Köyünde gerçekleştirdi.

Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor
Ziraat Odası, meclisi köylerde topluyor Sivas Memleket
Bu içerik 164 kez okundu.

Tuğba TUTAK
Zara Ziraat Odası Meclis Toplantılarını köylere taşıdı. Zara Ziraat Odası ilk toplantısını Nasır Köyünde gerçekleştirdi.
Meclis toplantısı sonrası Nasır Köyü Köy Konağı toplantı salonunda delege ve çiftçilerle bir araya gelen oda yönetimi ve meclisi çiftçilerin sorunlarını dinledi.
 

Oda Başkanı Zeki Şimşek toplantıda yaptığı konuşmada, Zara ilçesi sınırları içerisinden geçen Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi inşaat çalışmaları ve TANAP SEİP projeleri ile Genç Çiftçi Projesi hakkında çiftçileri bilgilendirdi.
Oda Başkanı Şimşek, “Çiftçilerimizin sorunlarını yerinde dinleyerek neler yapılabilir diye ortak bir çalışma gerçekleştirmek ve ülkemizde, ilçemizde uygulanan çiftçilere yönelik projeler hakkında bilgiler sunmak üzere sizleri ziyaret ediyoruz. Bu toplantılarımızı düzenli periyotlarla devam ettireceğiz. İlk toplantımızı organize eden ve bizleri Nasır köyümüze davet eden odamız meclis üyesi Ahmet Gümüşsoy’a ve Nasır köyü halkına teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.
Düzenlenen toplantıya; oda meclisi ve yönetiminin yanı sıra çevre köy muhtarları ile çok sayıda çiftçi katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“2017 yılında 1 milyar TL  ödeme gerçekleştirildi”
“2017 yılında 1 milyar TL ödeme gerçekleştirildi”
Çocuk istismarcılarına  göz açtırılmayacak
Çocuk istismarcılarına göz açtırılmayacak