Nevruz tahmin etti, Aydın onayladı 
Reklamı Geç
Advert

Nevruz tahmin etti, Aydın onayladı

Belediye Başkanı Sami Aydın’a iade-i ziyarette bulunan MHP İl Başkanı Özkan Turan Navruz referandumda Sivas’ta çıkacak evet oylarının oranı konusunda tahminde bulundu Belediye Başkanı Sami Aydın’da Nevruzun tahminini onayladı.

Nevruz tahmin etti, Aydın onayladı
Nevruz tahmin etti, Aydın onayladı Sivas Memleket
Bu içerik 257 kez okundu.

Yoğun bir çalışma yürüttüklerini anlatan Navruz, ‘’Belediye Başkanımız ve partililerimiz ile birlikte Sivas’ta güçlü bir “EVET” için çalışacağız. İnşallah 16 Nisan Pazar akşamı Sivas’ta yüzde 70’lerde “EVET” çıkacak ve Sivas Türkiye’de önde illerden birisi olacaktır.” dedi.

16 Nisan’ın Türkiye’nin geleceği için önemli bir tarih olduğunu dile getiren Başkan Aydın’ da Sivas’ta da rekor bir “EVET” katılımı olacağına inandığını söyledi.

 Aydın, “Yeni göreve atanan MHP il, ilçe ve yönetimine başarılar diliyorum. Yoğun bir çalışma içerisindeler. Başkanımızın da ifade ettiği gibi referandumda Sivas çok iyi bir netice elde edecektir. Şu anki görüntü bunu ifade ediyor. İnanıyorum ki; Türkiye’de ilk dereceye giren illerden birisi olacağız. 16 Nisan Türkiye için çok önemli bir süreç. 16 Nisan; inşallah bu ülkenin geleceği için, milli birlik ve beraberlik için, bizden sonraki nesillerin daha huzurlu bir ülkede yaşayabilmesi için, bir milat olacaktır.” ifadelerine yer verdi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor