Rana Gelinlik marka yolunda 

Rana Gelinlik marka yolunda

Yaklaşık 18 yıl önce genç kızların hayallerini süslemek için yola çıkan Rana Gelinlik, zaman içerinde kendini yenileyerek bir marka yolunda adından söz ettirmeye başladı.

Rana Gelinlik marka yolunda
Rana Gelinlik marka yolunda Sivas Memleket
Bu içerik 415 kez okundu.

Küçük bir işyeri ile Sivas’ta ticaret hayatına başlayan Rana Gelinlik, şimdi Mehmet paşa mahallesinde 2 adet işyeri ile Sivaslılara daha kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak için kendini yenilemeye devam ediyor.

Moda tasarımcısı Ahmet Baloğlunun işletmeciliğini yaptığı Rana Gelinlik, mutlu çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Her yıl değişen moda karşısında tasarımcı Ahmet Baloğlu, masumiyetin ve saflığın simgesi gelinliklere yenilikler katarken, duvak, çiçek, tül, şifon, saten, dantel ve ipek kumaşlar ile gelinliklerde adından söz ettiriyor.

Rekabetin arttığı Sivas’ta gelinlikçilerde, modayı yakından takip ederek, yeni tasarımlar ile genç çiftlerin hayallerini süslemeye devam ediyorlar.

Rana gelinlik Sivas'ta iki şubesi ile hizmet vermenin yanı sıra Türkiye geneline bayilik şeklinde markasını çevre Şehirlere taşıyor.İlk mağazasını Muş’a açan Rana gelinlik, Muş’ta elit kesimin İlk tercihi haline geldi.

Kına kıyafeti, birbirinden farlı renklerde gelinlikler ve kişiye özel istenilen her gelinliği müşterilerine hazırlayan moda tasarımcısı Ahmet Baloğlu, gelişen ve yenilenen teknoloji kendilerinin de mutlaka ayak uydurmak zorunda olduklarını belirterek, Rana k artık bir marka olmuştur” dedi.

Yaklaşık 18 yıldır Sivas’ta gelinlik üzerine faaliyet gösterdiklerini anlatan Baloğlu, düğün sezonunda bayanların vazgeçilmezi olan gelinlikleri kendi çizim ve tasarımlar ile vitrinlerinde sergilediğini kaydetti.

Ailenizin gelinlikçisi Rana Gelinlik sloganı ile yollarına devam ettiklerini anlatan moda tasarımcısı Ahmet Baloğlu, 18 yıllık birikimini en ayrıntısına kadar gelinliklere bir inci gibi işlediğini dile getirdi.

Genç kızların işyerlerinden mutlu ayrılmalarının kendilerini de mutlu ettiğini vurgulayan Baloğlu, Rana gelinlikle her bütçeye uygun gelinlik,kına gecesi kıyafeti ve aksesuarlarının bulunabileceğini sözlerine ekledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek