‘’Susarsak kalbimiz kurusun’’ 

‘’Susarsak kalbimiz kurusun’’

Memur Sen İl Temsilciliği Cumhuriyet Meydanında bir basın açıklaması yaparak Suriye’deki vahşeti kınadı. Sendika Başkanı Halil İbrahim Temiz, ‘’İnsanlar Baas rejiminin vahşetini boş gözlerle izledikçe, İran, Rusya ve Esed soykırımı da aşan vahşetlerine devam ediyor. Susarsak kalbimiz kurusun’’ dedi.

‘’Susarsak kalbimiz kurusun’’
‘’Susarsak kalbimiz kurusun’’ Sivas Memleket
Bu içerik 222 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Memur Sen İl Temsilciliği, Suriye’de devam eden insanlık dramına tepkisini devam ettiriyor. Cumhuriyet Meydanında yapılan basın açıklamasında Suriye rejimi ve destekçi ülkeleri kınayan açıklama yapıldı.

Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Sivas 1 Nolu Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz yaptığı açıklamada, ‘’4 Nisan’da İdlib’deEsed canisinin ölüm makineleri tarafından kimyasal silahlarla çoğu çocuk 150’nin üzerinde insan katledildi.İdlib ne ilktir ne de engellenmezse son olacaktır. Hama’da, Halepçe’de, Halep’te yaptıklarını İdlib’de tekrar ettiler. İnsanlar Baas rejiminin vahşetini boş gözlerle izledikçe, İran, Rusya ve Esed soykırımı da aşan vahşetlerine devam ediyor. Vahşetin üç atlısı, üç maymunu oynayan uluslararası toplumdan güç alarak vahşet galerisini büyütüyorlar. Esed’in yaşaması için kardelenleri kanla suluyorlar. Barış ve huzur güvercinlerini kanatlarından vuruyorlar. Susmayacağız. Susarsak kalbimiz kurusun’’ dedi.

Sloganlar ve açılan dövizlerle Suriye’de yaşanan dram kınandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek