Türk Eğitim-Sen’den Gazetemize ziyaret
Advert

Türk Eğitim-Sen’den Gazetemize ziyaret

Türk eğitimsen Başkanı Nuri Eryıldız, veYönetim Kurulu üyesi Şuayip Ateş gazetemiz yeni yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu

Türk Eğitim-Sen’den Gazetemize ziyaret
Türk Eğitim-Sen’den Gazetemize ziyaret Sivas Memleket
Bu içerik 191 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

Türk eğitimsen Başkanı Nuri Eryıldız, veYönetim Kurulu üyesi Şuayip Ateş gazetemiz yeni yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette konuşan Eryıldız “Memleket gazetesinin yönetimine gelen Ahmet ve Şeref  beylere hayırlı olsun demek istedik. Arkadaşlarımız, uzun yıllardır basın camiası içerisinde Sivas’ın sorunlarının gündeme taşınması, kamuoyu oluşturulması adına büyük hizmetlerde bulundular

Bu görevi bundan sonra Memleket Gazetesinde yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancımız tamdır. Kendilerine hayırlı olsun diyoruz Memleket gazetesine de bu vesile ile yayın hayatında başarılar diliyoruz.’’ dedi.

Eğitim camiası ile ilgili yaşanan gelişmeler ve sıkıntılar konusunda da gazetemiz yönetimi ile görüş alış verişinde Bulunan Eryıldız ve Ateş, herkesin tek bir amacının olduğunu bu amacında doğruları uygulayıp yanlışları düzelterek Sivas ve Türkiye’nin kalkınmasını sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
YOLSUZLUK İDDİASI
YOLSUZLUK İDDİASI