Sivaslı boya ustalarına eğitim verildi 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Sivaslı boya ustalarına eğitim verildi

Marshall, boya ustalarının teknik donanımını artırmak, tüketicilere daha iyi sonuçlar sunmak amacıyla düzenlediği Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programlarını Sivas’ta yaptı. Marshall Eğitim Uzmanı Selçuk Karamuk, Batı Karadeniz bölge Müdürü Volkan Bıldırcın ve Bölge sorumlusu Nuri İmeryüz ile birlikte boya ustalarına bilgilendirme semineri düzenledi.

Sivaslı boya ustalarına eğitim verildi
Sivaslı boya ustalarına eğitim verildi Sivas Memleket
Bu içerik 210 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Marshall Sivas’ın ustalarıyla buluştu. 1954 yılında İstanbul Topkapı’da kurulan, Türkiye’nin ve sektörünün beğenilen boya markası Marshall,Sivas’ta boya ustalarıyla bir araya gelerek bilgilendirme semineri verdi. Seminer hakkında yapılan açıklamada, ‘’Kurulduğu günden bu yana hayatına renk katmak isteyenlerin tercihi oluyor. Marshall boya seminerlerini Türkiye’nin her yerine taşıyarak ürünlerini boya ustalarına tanıtıyor. Bunlardan bir tanesini Sivas ta gerçekleştiren Marshall boya Sivas’tada boyacı ustalarını bir araya getirdi.

Marshall, boya ustalarının teknik donanımını artırmak, tüketicilere daha iyi sonuçlar sunmak amacıyla düzenlediği Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programlarını 30 yıldan bu yana sürdürüyor. Program kapsamında 2017 yılı Mayıs ayı sonuna kadar tüm Türkiye’de 59 ilde 20 bin ustaya seminer verilecek seminerlerde, ustalara ürün, uygulama ve boyada son trendler gibi konularda eğitimler veriliyor’’ denildi.

‘Müşterilerimize boyada en iyi sonucu eğitimli ustalarımızla sunuyoruz’

Marshall Eğitim uzmanı Selçuk Karamuk, Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı yeni dönem eğitimlerine ilişkin olarak şunları söyledi: “Marshall olarak en önemli hedefimiz, tüm renkleri, en canlı halleri ile hayata taşımak. Bunun için, tüketicilerimizle en güçlü bağımızı oluşturan ustalarımıza güveniyoruz. 30 yıldan bu yana devam eden eğitimlerimizde 150 bin ustaya ulaştık. Bu yıl tüm Türkiye’de 20 bin ustaya eğitim vermeyi hedefliyoruz. Eğitimlerimizde ustalarımızla bir araya geliyor, onlarla en son teknoloji, teknik ve uygulamaları paylaşıyoruz. Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, hayata daha çok renk katabilmek yolunda attığımız en önemli adımlardan biri. 30 yıldan bu yana süren eğitimlerimizle tüketicilerimize en iyi sonucu sunmanın ötesinde, yetkin ustalarla sektörün gelişimine destek olmaktan mutluyuz.”

Ustalar eğitim alıyor, hayata renk katıyor

Eğitimli ustaların önemine dikkat çekilerek, ‘’Marshall’ın Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı’na katılan ustalar, sektördeki yenilikler ve yeni çıkan ürünler hakkında bilgilendiriliyor. Eğitimler ustalara, ihtiyaca uygun ürünlerle tüketicilere, doğru bilgi ve çözümler sunmaları için destek sağlıyor. İş güvenliği ve sağlığı konularında verilen bilgiler ustaların, iş kazaları konusunda daha bilinçli ve dikkatli olmalarına katkıda bulunuyor.Bu yıl eğitimlerde ustalara ürünlerin farklılıkları ve avantajları anlatılacak, Müşteri ve usta beklentilerini en üst seviyede karşılayabilen, son teknoloji ürünleri olan; Leke tutmaz teknolojisi ile üstün silinebilme özelliğine sahip SİL-PAK, Sağlık Bakanlığı sertifikalı, duvarlarda boya uygulamasından sonra bakteriye direnç gösterebilen Okul Hastane,Kreş,Gıda üretim tesisleri ve Ameliyathaneler dahil hijyenin önemle sorgulandığı noktalarda kullanılabilen Antibakteriyel, dış cephelerde üstün özellikli Akrikor Saf Akrilik ve AkrikorElastomerikürünlerinin tanıtımı gerçekleştirildi’’ denildi.

1 Mart Boyacı Ustaları Günü

‘’Boyacı ustalarını her anlamda önemseyen Marshall ustaları yine unutmayarak sadece Marshall'a özel bir anma günü hazırlamış ve bu durumda 1 Mart boyacı ustaları günü olarak ilk kez 2017 yılı itibariyle projesini hayata geçirerek Türkiye’nin her yerine ulaşarak seminerlerinde 1 Mart boyacı ustaları gününün anlam ve önemine değinerek ustalarla pasta kesildi.’’ Marshall eğitim uzmanı Selçuk Karamuk, Marshall bölge müdürü Volkan Bıldırcın ve bölge sorumlusu Nuri İmeryüz ustalarla birlikte pastayı kestiler.

Sivas’taki boyacı ustalarını bir araya getiren Marshall boya uzmanı Selçuk Karamuk ve Marshall bölge müdürü, yaklaşık 150 kişinin katılımıyla oldukça anlamlı ve bilgilendirici toplantının sonunda ustaların memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”