Jimnastikçiler zoru başardı 
Advert

Jimnastikçiler zoru başardı

Anadolu Yıldızlar Ligi jimnastik grup müsabakalarına katılan Sivaslı jimnastikçiler 16 il içerisinde 5.olarak ümit vaat ettiler.

Jimnastikçiler zoru başardı
Jimnastikçiler zoru başardı
Bu içerik 447 kez okundu.

Küçük jimnastikçiler başarılı oldu ve gelecek için ümit verdi.

Samsunda yapılan grup müsabakalarıyla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Jimnastik Antrenörü Mehmet Deniz, sporcuların müsabakalarda büyük bir özveri sergilediklerini, kısa süreli bir çalışmanın ardından gelen başarının çok önemli olduğunu söyledi.

16 TAKIMDA SİVAS 5.

Samsun’da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakalarına 16 il takımının katıldığını ve bu takımlar arasında Sivas Jimnastik takımının 5. olarak gruplardan çıktığını da dile getiren Jimnastik Antrenörü Mehmet Deniz “ Sivas olarak jimnastik dalında adımızı duyurduk. Zor şartlar ve imkânsızlıklar içerisinde çalışma yapıyoruz. Kısa süreli çalışmanın ardından elde edilen 5.cilik gelecek için ümit verdi. 16 takım arasında beşinci olduk. Grup müsabakalarının ardından düzenlenecek olan yarışmalara gruplarda derece yapan 3 takım girecek. Bizim için gruplar bitti ama gelecek için yoğun bir çalışma başladı.”dedi

KILIÇ KUTLADI

Öte yandan Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Yarışmalarında beşinci olan Sivas Jimnastik Ekibini başarılarından dolayı Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Salim Kılıç kutladı.

Samsun’da yapılan yarışmalarda,1.Samsun 2.Çankırı 3.Kastamonu 4.Karabük 5.Sivas oldu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR