SPORTİF ALANLARDA HİZMET VERİYOR 
Advert

SPORTİF ALANLARDA HİZMET VERİYOR

Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren kapalı yüzde havuzu, sportif alanda birçok ihtiyaca da cevap veriyor.

SPORTİF ALANLARDA HİZMET VERİYOR
SPORTİF ALANLARDA HİZMET VERİYOR
Bu içerik 390 kez okundu.

Yüzme havuzu hakkında bilgi veren Yüzme Havuzu İdari Amiri Eyüp Uçar, havuzun kısa kulvar bir havuz olduğunu, altı kulvardan oluştuğunu ve toplamda biri büyük diğeri küçük olmak üzere iki havuzun bulunduğunu söyledi.

Uçar, “Büyük havuzumuzun uzunluğu 25, genişliği 16, derinliği ise 2.25 m’dir. Küçük havuzumuzun uzunluğu 16, genişliği 8, derinliği ise 1.35 m’dir. Toplam kapasitemiz 60 kişidir. Yaz – kış hizmet vermekteyiz. Havuzumuz; öğrencilerimize,  personelimize ve halkımıza açıktır. Havuzumuzda erkek ve kadın seansları vardır. Seanslarımızın süresi 1.5 saattir. Havuzumuzdan 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımız da faydalanabilmektedir. Ayrıca yüzme kursları da verilmektedir.” dedi.

Yüzme havuzunda sauna ve fitness hizmetinin de yer aldığını söyleyen Uçar, Üniversitemiz öğrencileriyle ilkokul öğrencilerinin daha ucuza hizmet aldığını ifade etti. Uçar, “Üniversite öğrencilerimizle ilkokul öğrencilerinden 6 TL, personelimizden 7 TL, kamu çalışanlarından 7.5 TL, diğer müşterilerimizden ise 9 TL ücret alınmaktadır. Havuzumuzun hijyeni için kullandığımız bütün kimyasallar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ayrıca Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık İl Müdürlüğü tarafından ayda bir kez havuzumuzdan numune su alınarak laboratuvarlarda analiz edilmektedir. Havuzumuzda sauna hizmeti de vermekteyiz. Saunamız, kadın ve erkeklere yönelik olarak hizmet vermekte olup öğrencilerimiz 12 TL, personelimiz 17 TL, kamu personeli 18 TL, diğer misafirlerimiz ise 25 TL ücret ödemektedirler. Ayrıca havuzumuzda fitness salonu da bulunmaktadır’’ ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR