Galibiyetle döndü

Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, erteleme maçında Metropol takımını 30 – 23 mağlup etti.

Galibiyetle döndü
Galibiyetle döndü
Bu içerik 276 kez okundu.

Prof. Dr. Yaşar Sevim Cebeci Hentbol Salonu’nda oynanan karşılaşmayı, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın danışmanı İbrahim Yasak, Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih Ayhan, Sivas Belediyespor Hentbol Şube Sorumlusu Taner Karabal ve As Başkan Ali İzgi tribünden izledi.

Metropol takımı karşısında maça kontrollü başlayan Sivas Belediyespor, ilerleyen dakikalarda baskısını artırdı. Zevkli ve çekişmeli müsabakanın ilk devresi Sivas Belediyespor Hentbol Takımı’nın 17 – 14 üstünlüğü ile tamamlandı.

Müsabakanın ikinci devresinde de her iki takım birbirine yakın oyun temposu ile puan mücadelesini sürdürdü. Kıran kırana mücadelede, Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Metropol Bayan Hentbol Takımı’nı 30 – 23 mağlup etti.

Sivas Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’nın erteleme maçını tribünden izleyen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın danışmanı İbrahim Yasak ve Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih Ayhan, takımı tebrik edip bundan sonraki maçlarında başarı dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni eğitim  yılı CÜ’de çileli başladı
Yeni eğitim yılı CÜ’de çileli başladı
ŞEREF GÜNÜ 19 EYLÜL
ŞEREF GÜNÜ 19 EYLÜL