Artvin’de Sivas rüzgarı esti 
Advert

Artvin’de Sivas rüzgarı esti

Okullar arası grup kros birinciliği Artvin’de yapıldı. Spor lisesi ise genç bayanlar B’de grup birincisi oldu. Süleyman Demirel Ortaokulu yıldız erkekler 3 bin metrede üçüncü olurken. 2 bin metre kızlarda ise 2. oldu.

Artvin’de Sivas rüzgarı esti
Artvin’de Sivas rüzgarı esti
Bu içerik 265 kez okundu.

Sivaslı Atletler Artvin’de  kürsünün ortağı oldu.

Atletizm Federasyonun faaliyet programı içerisinde yer alan  ve 6 grupta gerçekleştirilen yarışmalarda Sivaslı atletler  başarılı oldu.

Artvin’de düzenlenen yarışmalarda Spor Lisesi bayanlar B’de grup birincisi olurken, Süleyman Demirel  Ortaokulu yıldız erkekler 3 bin metrede üçüncü 2 bin metre kızlarda ise 2. oldu.

MALATYA’DA KOŞACAKLAR

Okullar arası grup birinciliğinde Artvin’de ter döken okullu atletler,Malatya’da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasında Sivas’ı temsil etme hakkını elde etti.

Artvin’de düzenlenen  yarışmalarda  3 bin metrede Süleyman Demirel Orotokulundan Rahmi Şevran15.Abdullah Kavlak 16.olurken  bayanlarda ise Şemsi Hatice Durak 3.;Arzu yğıldız 5 oldu ve takım halinde ise 2. liği elde ettiler.

Sivas Süleyman Demirel Ortaokulu kızlarda Aleyna Aydın,Esra Hazırbulan,İlayda Gülsen Devrişoğlu,Arzu  Yıldız,Şemsi Hatice Durak,Gamze Torun yer alırken,erkeklerde ise Rahmican Şevran,Yusuf Can Altuntaş,Rahmi Doğan,Abdullah Kavlak,Ali Asadollah,Yusuf Polat yer aldı.

SPOR LİSESİ TARİH YAZDI

Artvin’de düzenlenen yarışmalarda Spor Lisesinin genç bayanları tarih yazdı. Bayanlar B Kategorisinde yarışan kızlar, rakiplerini geride bırakarak birincilik kürsüsüne çıktı ve Malatya’da  gerçekleştirilecek olan  Türkiye birinciliğinde koşma hakkını elde etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR