Vakıflar duyarsız kalmadı 
Advert

Vakıflar duyarsız kalmadı

Kızılay kan merkezinin, kan stoklarının azalması nedeniyle yaptığı kan bağışı çağrısına Vakıflar Bölge Müdürlüğü duyarsız kalmadı. Bölge Müdürü Cemal Karaca’nın başlattığı kampanyayla Vakıflar Bölge Müdürlüğü personeli kan bağışında bulundu.

Vakıflar duyarsız kalmadı
Vakıflar duyarsız kalmadı
Bu içerik 415 kez okundu.

Türkiye'de 40 bin ünite olması gereken kan stoku 20 bin ünitenin altına düşünce Kızılay seferberlik ilan etti. Kızılay’ın çağrısına duyarsız kalmayan Vakıflar Bölge Müdürlüğü bir kampanya başlatarak kan bağışında bulundu. Kızılay’ın önemine değinen Bölge Müdürü Cemal Karaca kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Kızılay’ımız hayırlı bir hizmet veriyor.

Özellikle memleketimizin içinde bulunduğu durumu da mütalaa edecek olursak bu hizmetin ne kadar yerli yerinde olduğunu görüyoruz. Tabi çağrılar gerek ulusal medyada, gerekse Sivas’ımızın değerli yöneticileri tarafından kurumlara bu noktada bir teklifleri oldu. Biz de Vakıflar Bölge Müdürlüğü personeli olarak harekete geçtik ve hiç değilse çorbada bir tuzumun bulunsun düşüncesiyle, bir iğneyle bile olsa vücudumuzda bulunan bir değerli maddeyi biz de katalım bu vatanın toprakları için şehit olanların, gazi olanların anısına, hatırasına. Yarın olabilecek her türlü tehlikeye karşı tedbirli olmak açısından Kızılay’a destek verelim istedik. Vatan sağ olsun, Allah şehitlerimize rahmet etsin, gazilerimize sağlıklı hayırlı ömür versin, memleketimizi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarsın diye dua ediyoruz’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
Kırsala ayrılan bütçe 24 milyon 900 bin TL
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR
KANGAL SEVGİSİ YAYGINLAŞIYOR